Середа, 16.10.2019, 15:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 19
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Немирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Нагородження похвальними листами

У К Р А Ї Н А

РАДИВИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РАДИВИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НЕМИРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ

    НАКАЗ

                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                 

31.05.2019                                                                                  №3-у

                                                             

Про переведення 

учнів 1-3, 4 класів

 

Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, на підставі рішення педагогічної ради від 31 травня 2019 року (протокол №20)

             

НАКАЗУЮ:

 

  1. Перевести до 2 класу таких учнів 1 класу:
  1. Андріюк Олену                               11. Любка Назарія
  2. Дорош Вікторію                             12. Мельник Вероніку
  3. Єрмолая Максима                          13. Музику Олександру
  4. Загороднього Максима                  14. Порученка Дмитра
  5. Загороднього Сергія                       15. Ткачук Анну
  6. Ковальчук Анастасію                     16. Харчук Алевтину
  7. Костюк Дарію                                 17. Черняк Евеліну
  8. Костюка Олександра                      18. Чучмая Тимофія
  9. Кухарука Арсена                            19. Шаплая Артема
  10.  Ладюк Марію                                 20. Фартушинського Артура

 

  1. Перевести до 3 класу таких учнів 2 класу:

1. Березка Сергія                                     7. Костюк Валентину

2. Бондара Павла                                     8. Олійника Арсена

3. Гладуна Дмитра                                  9. Пасічника Артема

4. Дубніка Олександра                           10. Пасєку Дарину

5. Єрему Захарія                                      11. Почтарук Софію

6. Ковальчука Максима                          12. Шеремет Юлію

 

  1. Перевести до 4 класу таких учнів 3 класу:
  1. Білик Ангеліну                                  11. Польову Анастасію
  2. Горватець Ірину                                12. Почтарук Соломію
  3. Гуменюк Катерину                           13. Почтарук Анастасію
  4. Денегу Максима                             14. Сафонову Юлію
  5. Загороднього Андрія                        15. Свентик Анну
  6. Коломієць Олександру                     16. Сімору Артема
  7. Костюка Ярослава                             17. Римарчука Володимира
  8. Кощук Катерину                                18. Сафонову Юлію
  9. Маруху Олексія                                 19. Чуй Анну
  10.  Павлишина Дмитра

 

 

  1. Перевести до 5 класу основної школи таких учнів 4 класу:

1. Андрійчука  Давида                             10. Кашубу Арсенія

2. Березу Івана                                          11. Ковалика Максима  

3. Бойко Христину                                   12. Любка Валентина

4. Брезвин Дарію                                      13. Муху  Анастасію

5.  Бурделяка Іллю                                   14. Оболончик Діану  

6.  Вальчука Артема                                15. Писарчук Дарину   

7.  Волянюк Ольгу                                   16. Сафонову Ольгу 

     8.   Данилів Соломію                               17. Ткачука Олександра

9.   Єрему Артема                                    18. Синицького Вадима   

                                                                        19. Копилова Миколу

 

  1. За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальними листами

       таких учнів:

  1. Шеремет Юлію, ученицю 2 класу
  2. Костюка Ярослава, учня 3 класу;
  3. Кощук Катерину, ученицю 3 класу;
  4. Польову Анастасію, ученицю 3 класу;
  5. Чуй Анну, ученицю 3 класу;
  6. Березу Івана, учня 4 класу;
  7. Данилів Соломію, ученицю 4 класу;
  8. Писарчук Дарину, ученицю 4 класу;
  9. Сафонову Ольгу, ученицю 4 класу

 

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчальної роботи Пасічник Л.В.

 

 

 Директор                                                                           І.Польова

 

 З наказом ознайомлені                                                    Л.Пасічник