Понеділок, 22.10.2018, 22:39
Вітаю Вас Гість | RSS
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Немирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Головна » 2017 » Листопад » 17 » Переможці
13:30
Переможці

            Призери І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

 

  1. з української мови і літератури:

7 кл.  І місце – Табачук А             9 кл. І місце – Білик Г.                         ІІ місце – Білик В.                        ІІ місце – Пицура М.                        ІІІ місце – Довгалюк Я.                ІІІ місце – Черняк А.     

8 кл.  І місце –  Барабах М.               10 кл.  І місце – Білик С.    

        ІІ місце – Олійник М.                           ІІ місце – Горопаха Я.

         ІІІ місце – Олійник Х.                        ІІІ місце – Чернобай І.

             

  1. з англійської мови:

 8 кл. І місце – Барабах М.                    9 кл. І місце – Пицура М.

         ІІ місце – Мисик М.                                    ІІ місце – Білик Г.

         ІІІ місце – Олійник Х.                           ІІІ місце – Черняк А.

10 кл.  І місце – Білик С.                             

         ІІ місце –  Бурделяк В.                                  

         ІІІ місце – Горопаха Я.                                  

 

  1. з математики:

6 кл.  І місце – Береза Т.                            9 кл.   І місце – -----

         ІІ місце –  Олійник О.                                 ІІ місце – -----

         ІІІ місце – Янчук І.                                    ІІІ місце – Білик Г.

7 кл.  І місце –  Табачук А.               10 кл.  І місце – Бурделяк В.

         ІІ місце –  Білик В.                                ІІ місце – Білик С.

         ІІІ місце – Юрків А.                           ІІІ місце – Горопаха Я.

8 кл.  І місце – Барабах М.                                

         ІІ місце – Мисик М.                                     

       ІІІ місце – Старченко А.                             

 

  1. з біології:

8 кл. І місце – Олійник М.                         10 кл. І місце – Білик С.

        ІІ місце – Барабах М.                         ІІ місце – Горопаха Я.

        ІІІ місце – Мисик М.                           ІІІ місце – Бурделяк В.

9 кл. І місце – Білик Г.                             

      ІІ місце – Пицура М.                                                                          ІІІмісце–Муха С                                                                                                                        

      

  1. з географії:

8 кл.  І місце – Барабах М.                      10 кл. І місце – Білик С.

             ІІ місцеОлійник М.                                          ІІ місце – Горопаха Я.

         ІІІ місце –Додь Т.                               ІІІ місце – Бурделяк В.

9 кл.  І місце – Білик Г.                         

         ІІ місце –   Пицура М.      

         ІІІ місце – Денега А.                                      

 

  1. з інформатики:

  8  кл. І місце –Старченко А.           10 кл. І місце – Чернобай І.

         ІІ місце  - Додь Т.                     ІІ місце -  Бурделяк В.

         ІІІ місце – Барабах М.                       ІІІ місце - Білик С.

9 кл.  І місце – Кошицький А.                      

           ІІ місце – Пицура М.                           

          ІІІ місце –  Свентик О.                                              

 

1.7. з фізики:

 7 кл. І місце – ------                    8 кл. І місце  – Барабах М.         

         ІІ місце – Сімора Г.                    ІІ місце – Мисик М.

         ІІІ місце – Довгалюк Я.              ІІІ місце – ------

9 кл. І місце – -----                                      10 кл. І місце – --          ІІ місце – Пицура М.                                  ІІ місце – ---

         ІІІ місце – Черняк А.                                 ІІІ місце –Білик С.

 

                  

1.8. з історії :

8 кл. І місце – Олійник М.                        10 кл. І місце – Білик С.

         ІІ місце – Барабах М.                        ІІ місце – Бурделяк В.

         ІІІ місце – Старченко А.                   ІІІ місце – Чернобай І.

9 кл. І місце – Пицура М.                     

         ІІ місце – Білик Г.                       

        ІІІ місце –  Денега А.                           

 

 з хімії:

7 кл. І місце –  Довгалюк Я.          9 кл.   І місце – Білик Г.           

      ІІ місце – Табачук А.     ІІ місце – Денега А.                          

         ІІІ місце – Юрків А.                 ІІІ місце – Пицура М.

8 кл. І місце –   Олійник М.                     10 кл. І місце – Білик С.

         ІІ місце –  Барабах М.                      ІІ місце – Бурделяк В.

         ІІІ місце – Старченко А.               ІІІ місце – Горопаха Я.   

           

1.10 з трудового навчання:

 9  кл. І місце – Чмирук Б.                                     

           ІІ місце –  Кошицький А.                                        

           ІІІ місце – Поліщук М.                             

                                                                               

1.11 з правознавства:     

9  кл. І місце – Пицура М.           10 кл. І місце – Білик С.                       ІІ місце – Денега А.                  ІІ місце – Горопаха Я.        

         ІІІ місце –  Білик г.                     ІІІ місце – Бурделяк В.           

                                                               

з інформаційних технологій:

8  кл. І місце –Старченко А.             10 кл. І місце – Чернобай І.

          ІІ місце  - Додь Т.                    ІІ місце -  Бурделяк В.

          ІІІ місце – Барабах М.                     ІІІ місце - Білик С.

9 кл.  І місце – Кошицький А.                      

          ІІ місце – Пицура М.                           

          ІІІ місце –  Свентик О.

Переглядів: 30 | Додав: Andrii | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: